WEGE
01
Dieta
Wegetariańska
1000 | 1200 | 1500 | 2000 kcal

To dieta z ograniczoną ilością kalorii, przeznaczona dla osób niespożywających mięsa, ryb i owoców morza. 

Diety są odpowiednio zbilansowane, zapewniają dostarczenie organizmowi właściwej ilości witamin, składników mineralnych oraz odżywczych (białek, tłuszczów i węglowodanów). Menu zawiera produkty ze wszystkich grup żywnościowych – produkty zbożowe z pełnego ziarna, warzywa, owoce, chude/półtłuste mleko i jego przetwory, jaja, nasiona roślin strączkowych, orzechy, nasiona i tłuszcze roślinne. Ograniczamy natomiast cukry proste, których nadmiar w diecie prowadzi do powstania nadwagi, otyłości i innych chorób dietozależnych. 

SPRAWDŹ
02
Zobacz również
pozostałe diety

Dieta OPTIMUM

W zależności od obecnej masy ciała wybierasz kaloryczność diety, tak aby tracić zbędne kilogramy skutecznie, ale nie za szybko (od 0,5 do 1 kg w ciągu tygodnia).

Dieta LOWIG

To rozwiązanie dla osób, chcących wprowadzić dietę bez cukru, zawierającą produkty z niskim indeksem glikemicznym…

Dieta LOW CARB

To opcja dla osób, które chcą ograniczyć w swojej diecie spożycie węglowodanów, a wprowadzić większą ilość tłuszczu i białka.

Sprawdź strefy
DOSTAW!

Zamów dzisiaj do 15 a posiłek otrzymasz pojutrze do 6 rano!

Koszt dostawy to 8 zł dziennie w przypadku dostawy na terenie Warszawy i okolic, oraz 11 zł dziennie w przypadku dostawy na terenie Polski. Szczegółowa mapka stref dostaw jest dostępna w zakładce mapa dostaw