LOW IG
01
Dieta
Low IG
1000 | 1200 | 1500  kcal

To rozwiązanie dla osób, chcących wprowadzić dietę bez cukru, zawierającą produkty z niskim indeksem glikemicznym, mało przetworzone i zróżnicowane pod względem składników odżywczych.

Dieta LOW-IG powinna być jak najbardziej zbliżona do żywienia człowieka zdrowego. Jednym z jej celów jest unikanie nadmiernych wahań cukru we krwi w czasie doby. Szczególny wpływ na te wahania ma spożywanie pokarmów bogatych w węglowodany. Dlatego podstawowa modyfikacja w żywieniu polega na znacznym ograniczeniu łatwo przyswajalnych węglowodanów, w tym przede wszystkim słodyczy i przetworów zawierających znaczny dodatek cukru.

SPRAWDŹ
02
Zobacz również
pozostałe diety

Dieta OPTIMUM

W zależności od obecnej masy ciała wybierasz kaloryczność diety, tak aby tracić zbędne kilogramy skutecznie, ale nie za szybko (od 0,5 do 1 kg w ciągu tygodnia).

Dieta WEGE

To dieta z ograniczoną ilością kalorii, przeznaczona dla osób niespożywających produktów pochodzenia zwierzęcego.

Dieta LOW CARB

To opcja dla osób, które chcą ograniczyć w swojej diecie spożycie węglowodanów, a wprowadzić większą ilość tłuszczu i białka.

Sprawdź strefy
DOSTAW!

Zamów dzisiaj do 15 a posiłek otrzymasz pojutrze do 6 rano!

Koszt dostawy to 8 zł dziennie w przypadku dostawy na terenie Warszawy i okolic, oraz 11 zł dziennie w przypadku dostawy na terenie Polski. Szczegółowa mapka stref dostaw jest dostępna w zakładce mapa dostaw