O Nas – krótka historia firmy

Nasza firma powstała dzięki pasji do gotowania i miłości do dietetycznego, ale pysznego jedzenia. Mamy świadomość, że najlepszy marketing powstaje dzięki naszej dbałości o jakość i smak potraw. Podstawowe założenie wszystkich naszych działań to troska o zdrowie naszych Klientów.

Wkładamy dużo pracy w to by dietetyczne potrawy były równie odżywcze, co smaczne. Stawiamy na naturalne wzmacniacze smaku: suszone i świeże zioła, własne mieszanki przypraw, oryginalne produkty z Grecji, Włoch, Azji.

Wykorzystujemy składniki zaliczane do grupy „superfoods” takie jak nasiona chia, komosa ryżowa, jarmuż, kasza jaglana, dynia i wiele innych. Wśród naszych stałych Klientów jesteśmy cenieni za różnorodność menu i pomysłowość. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek diety koktajlowe i warzywno-owocowe, które są świetną propozycją dla osób pragnących schudnąć lub uzupełnić dietę o niezbędną dzienną porcję witamin i minerałów.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, którzy są otwarci na nowe pomysły oraz z całym sercem angażują się w to, co robią.