Poznajmy się! 

Smaczne gotowanie to nasza pasja

Nasza firma powstała dzięki pasji do gotowania i miłości do dietetycznego, ale pysznego jedzenia. Mamy świadomość, że najlepszy marketing powstaje dzięki naszej dbałości o jakość i smak potraw. Podstawowe założenie wszystkich naszych działań to troska o zdrowie naszych Klientów, oraz dostarczanie im prawdziwej przyjemności z jedzenia.

Wkładamy dużo pracy w to by dietetyczne potrawy były równie odżywcze, co smaczne. Stawiamy na naturalne przyprawy: suszone i świeże zioła, własne mieszanki przypraw, oryginalne produkty z Grecji, Włoch, Azji.

Uwielbiamy podróżować…

… dlatego nasze dania inspirowane są kuchniami świata. Z każdej z naszych podróży przywozimy nowe, regionalne przepisy. Chcemy dzielić się poznanymi smakami z różnych zakątków świata – Indii, Tajlandii, Włoch, Grecji, Turcji, Czech, Gruzji, Chin, Wietnamu i innych.

Wykorzystujemy składniki zaliczane do grupy „superfoods” takie jak nasiona chia, komosa ryżowa, jarmuż, kasza jaglana, dynia i wiele innych. Wśród naszych stałych Klientów jesteśmy cenieni za różnorodność menu i pomysłowość. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek diety koktajlowe i warzywno-owocowe, które są świetną propozycją dla osób pragnących schudnąć lub uzupełnić dietę o niezbędną dzienną porcję witamin i minerałów.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, którzy są otwarci na nowe pomysły oraz z całym sercem angażują się w to, co robią. To wszystko przekazujemy Wam na co dzień w każdym posiłku.

Każdy dzień traktujemy jak fascynującą podróż pełną kolorów i smaków. Zapraszamy Cię do wspólnej podróży.