Your cart is currently empty.

Return to shop

Ważna informacja!!! Wszelkie zmiany w dostawach (odwołanie dostaw, zmiana adresu dostawy) muszą zostać przekazane do działu obsługi klienta do godz. 15:00 – 2 dni pracujące przed planowaną dostawą (przykłady: w celu odwołania dostawy w środę, informacja musi do nas dotrzeć w poniedziałek do 15:00, w celu odwołania dostawy na poniedziałek, informacja musi do nas dotrzeć przed weekendem najpóźniej w piątek do godz. 14:00).
Dostawy na terenie Ursynowa, Wilanowa, Piaseczna i okolic są realizowane w godzinach wieczornych 21-24:00, dostawy w pozostałe rejony Warszawy w godzinach 1:00-09:00. Dostawy na weekend są realizowane w piątek rano. Klient, decydujący się na zestawy na cały weekend, decyduje się na otrzymanie w piątek 3 zestawów – na piątek, sobotę i niedzielę.
Wszelkie dostawy poza granicami Warszawy (Pruszków, Raszyn, Legionowo) oraz w dzielnice takie jak : Wawer, Rembertów, Ząbki, Falenica,daleka Białołęka – są realizowane po wcześniejszym uzgodnieniu możliwości z działem logistyki (telefon do działu logistyki podany w zakładce KONTAKT) i za dodatkową opłatą ok 6 zł/dzień.